NAKLİYE KONTEYNERLERİ VE SOĞUTMALI KONTEYNERLER SATIŞ VE KİRALAMA

Türkiye ve dünya genelinde, her türde ve ölçüde, nakliye ve depolama konteynerleri sunuyoruz.
İster satın alın, ister kiralayın!Modüler portatif soğutmalı depolama çözümlerinde uzmanız! Bir kaç m²'den yüzlerce m²'ye esnek depolama alanları sunuyoruz. Ayrıca mümkün olan en düşük depolama sıcaklığında, -65°C soğutma kapasiteli çözümlerimiz mevcut.

ArcticStore markamız ile geniş bir yelpazede sunduğumuz soğutmalı konteyner modellerimiz sayesinde ihtiyacınıza uygun çözüme sahip olduğumuzu garanti ederiz. ArcticStore depolarımız; yeni, modern ve çok kullanıcı dostu olmasının yanı sıra enerji tasarruflu olup, sağlık ve güvenlik için ekstra özelliklere sahiptir. İstanbul, İzmir, Gebze, Gemlik ve Mersin’deki depo lokasyonlarımız sayesinde Türkiye’nin hemen her yerinden gelen talepler için kısa ya da uzun dönem kira ayırt etmezsizin hızlı bir şekilde teslimatları gerçekleştiriyoruz.


Nakliye ve depolama için 6’, 8’, 10’, 20’ ve 40’ boyutlarında, standart / Hi Cube konteyner, çift kapılı tünel konteyner, yandan kapılı ya da tümden açılır konteynerlerin sıra Open Top, Flat Rack gibi özel ekipmanlarımız da mevcut!

Uluslararası yük taşımacalığı için tek yön konteyner kiralamasında uzmanız!

Dünya genelindeki yaygın ofis ağımız ve 100’den fazla depo lokasyonumuzla hemen heryerde konteyner ihtiyaçlarınız için çözümler sunuyoruz.